koppd2.gif

Wat schrijven Delftse raadsleden e.a.


 politiekdelft.nl

GR2022 KIESLIJSTEN KANDIDATEN

 

Proces-verbaal over geldigheid en nummering kandidatenlijsten

 

BIJ1

  1. Jeanette Chedda
  2. Anraleida Dap
  3. Manuela Venghaus
  4. Tomas Hanegraaf
  5. Julia Jouwe
  6. Susan de Vries

 

CDA

  1. Frank Visser
  2. Gerrit Jan Valk
  3. Jerney Jüdell-Jansen
  4. David Sarkisian
  5. Machteld Neubauer
  6. Yavuz Ozkuzugudenli
  7. Stefano van Duijkeren
  8. Anne Hensen
  9. Mechteld de Boer-van Doorninck
  10. Jasper Rou
  11. Aleksandra Savic-van Dam
  12. Laurens Koeleman
  13. Johan Cornelissen
  14. Edgar Nijman
  15. Eveline van de Kamp
  16. Giovanni Keij
  17. Nick van Schaik
  18. Samuel Ellis Neyssel
  19. Marie José Aalbers
  20. Chris van Wijk
  21. Mechtild de Jong
  22. Karina van Heyningen
  23. Marijn van Adrichem
  24. Johan Rob
  25. Hans van Wingerde
  26. Wytske Postma
  27. David van Dis
  28. Chris Verhoeven
  29. Hemin Hawezy
  30. Giel Wind
  31. Aad van Tongeren
  32. Manita Koop
  33. Rob van Woudenberg

 

CU

  1. Bert van der Woerd
  2. Geert-Jan Putmans
  3. Yvonne Koelewijn
  4. Wimke Schuurmans
  5. Chiel de Groot
  6. Jens Mostert
  7. Mirte van der Vlist-Golverdingen
  8. Martine Vroman
  9. Andries van Eckeveld
  10. Soraida Windster
  11. Wilko Meijer
  12. Fleur van Lit
  13. Robbert-Jan Bosch
  14. Rico van Onselen
  15. Henk de Vries
  16. Pieter van de Ven
  17. Jeanieke Kuijper
  18. Leen de Graaf
  19. Roeland Trommel
  20. Mirjam de Boer
  21. Peter van der Ende
  22. Willem Schrier
  23. Marloes Griffioen
  24. Willem Jan Pijnacker Hordijk
  25. Corjan Gerbraad
  26. Anita Vlonk-Vermeulen
  27. Arend Smit
  28. Mattie Mostert
  29. Arjan Uweland
  30. Ineke Plooij-Veenstra
  31. Sytse Alkema
  32. Jabco Vreugdenhil
  33. Wim Schut
  34. Inge Weijts
  35. Joëlle Gooijer-Medema

 

D66

1. Sivan Maruf
2. Minke van Velzen
3. Janne Gerritsen
4. Marijke Vuik
5. Harm Schuurman
6. Heera Dijk
7. Brendan Analikwu
8. John van der Goot
9. Melanie Oderwald-Ruijsbroek
10. Niels Back
11. Jelger Groeneveld
12. Sophie Koek
13. Walter van de Ven
14. Marije Vugteveen
15. Faye Oosterhoff
16. Marja van Leeuwen
17. Boris van Overbeeke
18. Titus Langeveld
19. Gert-Willem van Mourik
20. Julia van Oosterhout
21. Jan Paul Peters
22. Antoinette Vaessen
23. Mark van Onna
24. Anjani Bhairosingh
25. Michelle van den Berg
26. Harsha Dijk
27. Sarwan Peiter
28. Paul van der Wielen
29. Linda Glabus
30. Huub Halsema
31. Han de Groot
32. Michiel Dol
33. Arne Dijkstra
34. Bastiaan van der Hoeven
35. Dianne Jacobs
36. Victor Huisman
37. Thom van der Gragt
38. Hessel Tijseling
39. Marleen Spiekman
40. Shaida Freese
41. Job Vlak
42. Malek Rabah
43. Bernat Goni Ros
44. Douwe Amels
45. Pim Schalkwijk
46. Piero Colonna
47. Marielle Hendriks
48. Thomas Peutz
49. Christine Bel
50. Martina Huijsmans

 

GL

 GroenLinks

  1. Wessels R.M. (Rinske)
  2. Osepa C.F. (Cheraldine)
  3. Jaff D. (Deyar)
  4. Herrema K. (Klaas)
  5. Romeijnders J.M. (Jeanique)
  6. Wattel K.H.M. (Kristel)
  7. Grootscholten S.P. (Sem)
  8. Ahluwalia R.K. (Ravi)
  9. Bovelander E.F. (Faye)
  10. van Treuren W.J.A. (William)
  11. Frayman C. (Carla)
  12. Poots A.A. (Ayla)
  13. Diepeveen S.T. (Sebastiaan)
  14. Vos I.L. (Ida) Rotterdam
  15. Rijnders J.E. (Judith)
  16. Huisman J.A.R. (Jurriaan)
  17. Vos M.B.J. (Maarten)
  18. Staal M.A. (Martijn)
  19. Klomp B. (Barbara)
  20. van Bentum M.P. (Marieke)
  21. Bruggeman T. (Tam)
  22. Lever E.P. (Anne)
  23. Smit L.A.G. (Lesley)
  24. Blaauw W.L. (Wieke)
  25. Ham N.G. (Nikita)
  26. Witsenboer R.C.A. (Ron)
  27. Eeftink L.F. (Luuk)
  28. Tetteroo H.P. (Henk)
  29. Koorneef-Goudeau F.M. (Florine)
  30. Rörig-Dolleman A. (Enna)
  31. van Bemmel A.A.W. (Abel)
  32. de Jonge S. (Simone)
  33. Radelaar E.M. (Erica)
  34. de Graaf P.A. (Paul)
  35. Turkenburg M.J.C. (Marjoke)
  36. Stals J.B.A. (John)
  37. Bot W. (Wim)
  38. Zijlstra J.K. (Jappe)
  39. Özkaya N. (Nejlâ)
  40. Grashoff H.J. (Rik)
  41. Bolten S.C.C.M. (Saskia)
  42. Maarleveld P.R. (Peter) Zoetermeer
  43. Brandligt S.M. (Stephan)
  44. Hofemann C. (Claudia)
  45. Töns T. (Timo)
  46. Bij de Vaate C.M. (Catherine)
  47. Lips I.C. (Ingrid)
  48. van Vliet F.W.J. (Frank)

 

HvD

 HART voor DELFT

  1. Bram Stoop
  2. Sylvia Grobben
  3. Coby de Koning
  4. Marcel Koelewijn
  5. Lisette de Jongh Swemer
  6. Aïsha Sriram
  7. Sonja Sint
  8. Henk Schut
  9. Jan Peter de Wit
  10. Daan Stellingwerf
  11. Patrick Verbaan
  12. Erwin Stoelinga
  13. Sjaak Lispet
  14. Tîlly Kaisiepo
  15. Fred Kloezeman
  16. Jenny Wijnmaalen
  17. Hans Haakman
  18. Rob Tetteroo
  19. Michiel Wiegman
  20. Ria van Haaster
  21. Martin van Leeuwen
  22. Willy van Leenen
  23. Rinka Koper Jansen
  24. Koos den Haan
  25. Polle Eduard
  26. André Lubach
  27. Bert van Gentevoort
  28. Mike Schelfhout
  29. Peter van Baarle
  30. Hans van Zuidam
  31. Piet van Esschoten
  32. Boy Mosterdijk
  33. Abdelhamid Shahin
  34. Toon Paap
  35. Aad Meuleman
  36. Betty Stoelinga

 

OD

 Onafhankelijk Delft

1.Jolanda Gaal
2.Liedewei Timmermans
3.Carla van Tricht
4.Angeles Rodriguez Atienzar
5.Mirjam Breedijk
6.Gerrit van Ree
7.Madelon Drop
8.John van Leeuwen
9.Henry Rink
10.Frank van der Burg
11.Conny Hakkert
12.Tineke Wolvers-Jansen
13.Ricardo Smink
14.Gerard van Os
15.Jeroen de Cock
16.Conny de Haas
17.John Wolvers
18.André Dijkgraaf
19.Ria Oosterhof-Hagman
20.Theo Schutte
21.Frans Hagman
22.Ria Luiten
23.Viona Zwartjens
24.Frans Verbeek
25.Annelies van Duijn-Stolk
26.Willem van Geest
27.Ineke de Beus
28.Peter Nooijen
29.Conny Blikman
30.Ruud van Vuuren
31.Monique de Zwart
32.Jacky Voerman
33.Cynthia Paans
34.Loes Steyvers van Orselen
35.Sebastiaan Parisi
36.Kim van den Bos
37.Miranda van Baarle
38.Barbera Wareman
39.Patricia van Dijk
40.Erika Diederiks
41.Natascha Candeias
42.Sandra Mesker
43.José Alvarez
44.Ria Dorst
45.Wilma van Graafeijland
46.John de Brabander
47.Michael van Tricht
48.Herbi Wolvers
49.Leo Heederik
50.Hans Sloover

 

PvdA

  1. Karin Schrederhof
  2. Leon Hombergen
  3. Malou Janssen
  4. Jan Geert van der Post
  5. Mick van der Steeg
  6. Hayri Yildiz
  7. Kelly Schut
  8. Simon de Rijk
  9. David Richard Michels
  10. Eelco Tienstra
  11. Mike Reuser
  12. Anita Vlekke
  13. Marc van Pelt
  14. Pieter van de Kloet
  15. Tanja Broere
  16. Jan Drese
  17. Tessa Spiering
  18. Hans Doets
  19. Peter Jonquiere
  20. Peter Kiela
  21. Margriet Tromp
  22. Marieke Koppenaal
  23. Maria Scali
  24. Gino Scalzo
  25. Dirk Sijtsema
  26. Nelly de Ridder
  27. Raymond de Prez
  28. Goriska van Cooten
  29. Leonie Zweekhorst
  30. Anne Koning
  31. Jan Torenstra

 

SP

 Socialistische Partij

  1. Lieke van Rossum
  2. Joost van der Sluis
  3. Daniëlla de Leeuw
  4. Armando Jubitana
  5. Bert van der Meer
  6. Frank Johan Hoogendam
  7. Mila Sorel
  8. Salwan al Jaberi
  9. Marjon Kok
  10. Tjeerd Meinsma
  11. Ilone Schreuder
  12. Melchior Vesters
  13. Tristan Hamelink
  14. Lona Wali
  15. Lars Barneveld
  16. Johan Herrenberg
  17. Anouk van Es
  18. Jan van Vuren
  19. Gerda Hoogendam
  20. Jeroen Tuijn
  21. Gonnie van Noort
  22. Leny Helderman
  23. Joyce Kuppens
  24. Victor Zwijnenburg
  25. Jannie Frencken
  26. Henk Langen
  27. Karin Molenaar

 

STIP

 Studenten Techniek In Politiek

1. Ida de Boer
2. Jip Enthoven
3. Daylam Dag
4. Riek van den Brink
5. Thierry Cüppers
6. Sophie Wentink
7. Lisanne Fung Fen Chung
8. Bo Verduijn
9. Thijs Raymakers
10. Willemijn Loonen
11. Jonathan Swart
12. Dante Pelk
13. Julian Gommers
14. Roy Mastboom
15. Matthijs van Teeffelen
16. Emma van den Brink
17. Sebastiano Pinna
18. Anne Stehouwer
19. Jan Tilman
20. Emily Vermeulen
21. Anoushka Verhoeven
22. Marco Bak
23. Noah van der Linden
24. Wolf Meerburg
25. Sophie van den Hurk
26. Tijn Vennink
27. Max van der Most
28. Mark Pannekeet
29. Marloes Bulten
30. Derk Staats
31. Wieger Molkenboer
32. Merel Luijpen
33. Mathijn Brink
34. Mette Klein
35. Michiel Pater
36. Mieke Vermaat
37. Stéphanie van Seters
38. Martijn Oetelmans
39. David Lansen
40. Maarten de Nooijer
41. Saraf Nawar
42. Micha de Bie
43. Tim Winkel
44. Jesse Voskuilen
45. Judith Marks
46. Tony den Boer
47. Hugo Veth
48. Moen Mangroe
49. Abel van Stiphout
50. Bas Vollebregt

 

Lijstbekendmaking 5

 

VOLT

1. Kyra Gremmen
2. Jorrit Treffers
3. Eva Brussaard
4. Kagan Aközbek
5. Lena van der Wal
6. Erwin Blonkö

 

VVD

1. van Rijn, D. (Dimitri)
2. Voogt, M.J.A. (Miranda)
3. van den Berg, T.V. (Tessa)
4. Labots, W. (Wouter)
5. van Wees, L.L.G.M. (Lucas)
6. Krishnasing, A.S. (Avinash)
7. Jansma, S. (Sjoerd)
8. Dekker, R. (Rosemarijn)
9. Hoek, B.J. (Jan)
10. Singadji, M. (Mahanaïm)
11. van Warmerdam, O.J.H. (Olivier)
12. de Haan, E.E.S. (Eva)
13. Gieselaar, T. (Tim)
14. van der Linden, W. (Willem)
15. Vlasveld, J.B.C. (Bart-Jan)
16. Lek, R.H. (Ruud)
17. Jonquiere-Kamps, A. (Ansje)
18. Kroes, C.C. (Casper)
19. Achterberg, R.A. (Rogier)
20. van Oevelen, P.J.A. (Peter)
21. de Bruijn, P.C.M. (Paul)
22. Heijnen, F.M.C. (Francine)
23. Charlier, J.L.D. (Jean-Louis)
24. den Os-Borsboom, J.C.A. (Annemiek)
25. Dupuis, R.H. (Robert)
26. de Groot, M.G.C. (Max)
27. van der Hoek, L.J. (Leja)
28. Harinck, R. (Ruud)
29. de Lange, P.C.A. (Pepijn)
30. Overes, F. (Frank)
31. Middelkamp Hup, A.M. (Anna Maria)
32. Ruegg, C.G.J. (Casper)
33. Nieuwerf, L. (Lars)
34. Welle Donker, M.H. (Henriette)
35. Vuijk, R. (Ronald)
36. Waterman, R.E. (Ronald)
37. Weijers, H.J. (Herman)
38. Smals, B.M.G. (Bart)
39. van der Woude, H.H. (Hatte)
40. Harpe, L.B. (Lennart)

 


ARCHIEF     TOP    .    ..